V tejto časti nájdete základné otázky a odpovede spájajúce sa s vytvorením účtu.

 

Ako sa zaregistrujem?

Registruje sa v okne Prihlásenie, ktoré je na hlavnej stránke vpredu. Kliknutím na prihlásenie a následne odkaz v rohu “Pridaj sa k nám”. Zadáte meno, heslo a FUNKČNÝ EMAIL! Na email, ktorý ste zadali Vám príde aktivačný mail, v ktorom je odkaz, ktorý treba do troch dní potvrdiť, (kliknúť) inak Vaša registrácia zanikne a budete ju musieť opakovať.

 

Neprišiel mi aktivačný email, čo teraz?

Niekedy môže Vaša emailová schránka aktivačný email zablokovať alebo ho zaradiť do priečinku “SPAM“. Skontrolujte tento priečinok a nastavenia svojho mailu. Ak ho stále nevidíte, kontaktujte nás z mailu použitého pri registrácií Vášho účtu (info@nii.sk) a do predmetu zadajte “AKTIVÁCIA”. Skontrolujeme to a ak účet existuje a je v čakajúcom zozname na aktiváciu, tak Vám ho potvrdíme. Ak ale neexistuje, budete sa musieť registrovať znova a mail “AKTIVÁCIA” Vám nebude odpovedané z kapacitných možností.

Časté problémy:
  • v maile ste zadali zlé písmeno a mail Vám neprišiel a tiež Vás ani nevieme identifikovať ručne, kedže v databáze je zlý mail. Tým pádom je Vaše meno obsadené a Váš účet ,,vyzerá byť aktívny”. V takejto situácií môžete akurát počkať 3 dni, kým sa nepremažú staré registrácie a Vaše meno sa znova neuvoľní a ZNOVA SA REGISTROVAŤ.
 

Som prihlásený a aj tak nevidím obsah…

Aktualizuj svoj profil! Napíš krátky status, daj niečo do svojho anime listu alebo proste len napíš do týchto okien tri bodky aby tvoj účet bol aktívny.  

“Ghost účet”

Účet je aktivovaný a aktívny a aj tak mi zobrazuje, že sa mám zaregistrovať a prihlásiť. Tak, o probléme vieme, ale absolútne nevieme nájsť jeho zdroj. Vŕtam sa v databázach už druhý týždeň avšak stále neviem zistiť, čo ho spôsobuje. Zatiaľ je jediným riešením zmazanie účtu a následná registrácia znova. Problém vyriešime, len to ešte chce čas. Neviem Váš “problémový” účet nijako zaktívniť ako administrátor, takže musíte svoj účet v nastaveniach sami vymazať a znova sa registrovať.