Cowboy Bebop

Toto už dnes legendárne žánrové anime, Cowboy Bebop, musí vidieť každý skutočný fanúšik. Je to jedno z najlepších starších anime, ktoré doslova v každej časti miesi veľa umeleckých štýlov. Rozpráva príbeh z budúcnosti, konkrétne príbeh so života dvoch priateľov, ktorý sa živia ako lovci ľudí, teda Bounty Hunters.
 1. Asteroid Blues

 2. Zatúlaný psí frajer

 3. Žena od baru

 4. Zvrat s bránou

 5. Balada padnutých anjelov

 6. Sympatie k zlu

 7. Heavy Metalová kráľovná

 8. Valčík pre venušu

 9. Vystúpenie s Edwardom

 10. Plač Ganymedu

 11. Hračky v podkroví

 12. Jupiter Jazz 1

 13. Jupiter Jazz 2

 14. Bohemian Rhapsody

 15. Moja milá Valentine

 16. Serenáda čierneho psa

 17. Hubová samba

 18. Hovor ako dieťa

 19. Divoké kone

 20. Pierrot le Fou

 21. Bláznivé Feng Shui

 22. Cowbojský zbabelec

 23. Poškriabaný mozog

 24. Smoliarka

 25. Skutočné blues 1

 26. Skutočné blues 2

  Nutrička csfd.cz
Nejspíš neexistuje žádný zápor, který bych mohla zmínit. Osobně se mi líbí jak kresby a hudba, tak i poměrně inteligentní humor a občasné jakoby mimochodem prohozené filosofické věty, které vůbez nezní kýčovitě. Zpočátku se Cowboy Bebop možná tváří nevinně, ale komu se zalíbí, zjistí, že se nemůže jen tak odtrhnout, natožpak aby nezačal charakterově skutečně reálným postávám fandit a prožívat jejich pohnuté osudy. Konec zasáhnul i mě, ačkoli u televize brečím zřídka. Lepší anime neznám a v mých očích budou konkurenti “lovce odměn” překonávat velmi obtížně.
Deschain csfd.cz
Ten záver ma zničil. Nie že by som to nečakala. Ale aj tak. Cowboy mi dal zvláštnym spôsobom všetko, čo mám rada. Skvelé, rôznorodé a vrcholne sympatické postavy (áno áno, Spike vládne), krásnu animáciu, prepracované súboje a prestrelky, opatrne odhaľovanú minulosť postáv, space operu šmrncnutú westernom (presne ako vo Firefly – videla som skôr ako CB, našla som veľmi veľa podobného), lásku, mnoho zaujímavých “záporákov” a úžasnú hudbu. Toto som napísala tesne po zhliadnutí celého seriálu za tri dni v skúškovom období (som to ja ale inteligentné dievča). Tri dni som CB žila a dávam do obľúbených seriálov. Ach jaj, žiadny (animovaný) seriál na mňa ešte tak silno nezapôsobil. See you, space cowboys. Till then, I’ll truly miss you. 10/10
Cowboy Bepop CZ
Cowboy Bepop CZ
Meow! Páči sa tento obsah?LoadingPridať k obľúbeným

od

Profilový obrázok používateľa: pein
Najlepšie a najkrajšie sú veci tvorené od srdca a týmto portál NII.sk rozhodne je. Vznikol z lásky k animácií a pre Vás, teda pre každého jedného bláznivého fanúšika akéhokoľvek typu animácie, či už anime alebo disney-style. Pein je hlavným autorom projektu, on ho vytvoril, rozvíjal a posúval ďalej.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *