Poriadna dávka disney motivácie v krásnych grafikách na stiahnutie

V disney filmoch sa dá nájsť množstvo krásnych myšlienok, ktoré nás môžu povzbudiť, motivovať alebo nám jednoducho pomôcť niečo si uvedomiť. Projekt 1080p grafík s citátmy sme začali už pomerne dávno a ak ste našimi fanúšikmi na facebooku, tak ich už určite poznáte. Tu nájdete ich celú zbierku a dokonca si jednotlivé obrázky môžete stiahnuť a použiť ako pekné pozadie na pracovnú plochu alebo napríklad do telefónu.

Pamätaj, kým si. Život často prináša veľmi ťažké chvíle, ktoré sa ťa budú snažiť zlomiť a zmeniť. Veľa ľudí príde k tebe a bude sa ťa snažiť ovplyvniť, no ty nikdy nezabúdaj, kým vlastne si! 

 
Simba a Mufasa a hviezdy. Silný moment a krásny a jednoduchý citát.

Stiahnúť “Mufasa - Identita” levikral1-finalcitat1.png – Stiahnuté 18 krát – 2 MB

Prídu ľudia, ktorí budú hovoriť, že ťa poznajú. Mnoho ľudí súdi veľmi ľahko aj napriek tomu, že človeka nepoznajú. Nepoznajú, aký je vo vnútri, súdia ho len podľa vonkajška a to môže byť tak úplne nepravdivé!

Mulan je krásny animák, ktorý dám dáva veľa myšlienok na zamyslenie. Jednou z nich je aj to, kým skutočne vo vnútri sme.

Stiahnúť “Mulan - Skutočnosť” reflection_mulan_final.png – Stiahnuté 12 krát – 2 MB

 

Často sa budeš musieť rozhodovať. Život je už taký. Často budeš stáť pred ťažkými cestami. Neboj sa ich, lebo nie vždy je ľahká cesta tá správna. 

 
Pocahontas nám rozpráva aj o správnosti našich ciest a rozhodnutí.

Stiahnúť “Pocahontas - Cesta” pocahontas_final1-modra3.png – Stiahnuté 14 krát – 1 MB

 

Často ti bude ťažko. Tvoji blízki nebudú pri tebe a budeš sa cítiť úplne sám a stratený. Ale ty nikdy nie si skutočne sám! Pamätaj, stále je toľko ľudí, ktorým na tebe záleží.

Simba o samote / bunii.com

Stiahnúť “Simba - Samota” levikral-samota4.png – Stiahnuté 15 krát – 1 MB

 

Život nemôžeš brať tak vážne. Často je úplne bláznivý až šialený a málo čo sa v ňom zdá normálne. Čo je vlastne normálne a normálnosť?

Stiahnúť “Alica - Šialenstvo” alicka_final_2.png – Stiahnuté 17 krát – 704 KB

   

Pamätaj, že život vôbec nie je fér. Často sa stáva, že ľudia nemajú to, čo by si zaslúžili. Ty sa ale nikdy nevzdáš a budeš sa posúvať vpred aj napriek mnohým ťažkostiam a akokoľvek náročné to bude.

Scar o férovosti života

Stiahnúť “Scar - Férovosť” levikral1_fer1.png – Stiahnuté 13 krát – 2 MB

    A ak to už ďalej nepôjde, skús vyskúšať niečo nové. Objavuj, spoznávaj a uč sa. Spoznávanie nových vecí je jednou z najlepších činností, ktorej môžeš venovať svoj čas.  
Rapunzel o nových veciach

Stiahnúť “Rapunzel - Objavovanie” rapunzel_final.png – Stiahnuté 14 krát – 1 MB

  Akékoľvek veľké máš očakávania, pamätaj, že nič sa nedeje len tak. Všetko si vyžaduje istý čas.   

Stiahnúť “Popoluška - Čas” popoluska.png – Stiahnuté 11 krát – 4 MB

       

Tento článok nie je nikdy tak úplne uzavretý, kedže tu budú pribúdať stále nové a nové grafiky, takže ho môžete priebežne kontrolovať.

 

1x

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

dvanásť + 7 =