Gintama

+

Gintama je prosto legenda! Paródia na asi všetky anime, ktoré ste kedy videli. Gintamu je ťažké opísať, skúste to pozrieť.

Steins Gate

+

Steins Gate / シュタインズ・ゲート je tajomné psycho anime z roku 2011, ktoré sa točí okolo toku času, tajomnej organizácie, zložitých logických zvratov a podobných vecí. Toto anime vzniklo na základe vizuálnej novely, teda hry, pre konzolu Xbox360. Je to jedno zo svetovo najlepšie hodnotených anime.

Hunter x Hunter

+

Hunter x Hunter alebo  ハンター×ハンター je japonský anime seriál z roku 2011, ktorý rozpráva príbeh mladého chlapca, ktorý sa túži stať lovcom. Lovci sú ľudia plní odvahy a dobrodružstva. HunXHun bol pôvodne seriál z roku 1998 a toto je jeho remake a treba dodať, že veľmi kvalitný. Hunter x Hunter s českými titulkami.

Fairy Tail

+

Fairy Tail/フェアリーテイル je japonský seriál z roku 2009, ktorý rozpráva príbeh partie mladých ľudí z prostredia čarov a cechov. Hlavní hrdinovia sa snažia získať veci potrebné na dosiahnutie ich cieľov a spolu zdolávajú mnohé prekážky zažívajú fantastické dobrodruždstvá.  

Code Geass: Hangyaku no Lelouch

+

Code Geass je kvalitné anime z roku 2006, ktoré ma dve série a je veľmi obľúbené. Rozpráva príbeh z blízkej budúcnosti, kedy sa do konfliktu dostanú ríša Británie a Japonska. Vo vojne sa využívajú už pokročilé technológie a Japonsko nemôže konkurovať. Je premenované na Area 11 a tu sa začína príbeh tohoto anime.

Rick a Morty

+

Rick a Morty je seriál z originálnej produkcie Cartoon Network, konkrétne jej dcérskej stanice AdultSwim. Je to animovaný seriál cielený na dospelé publikum. Kombinuje jednoduchú animáciu, zábavné príbehy a často využíva satiru a iróniu. Nie je vhodný pre menších. Seriál sa stal veľmi obľúbeným, mám za sebou dve série a tento rok by sa mala […]

Čas na dobrodružství

+

Čas na dobrodružství alebo Adventure time je šialený animák z americkej produkcie z roku 2010. Vznikol na štýl čiernej paródie a dokážu si ho užiť ako menší tak starší. Je to zaujímavá zmes fantázie a absurdity.

Káčerovo

+

Káčerovo, Ducktales alebo My z Káčerova je legendárny seriál z produkcie Disney, ktorý sa začal vysielať v roku 1987 a rozprával príbehy zo života už vtedy slávnej káčerej rodinky káčera Donalda. Svieži seriál s množstvom srandy, zaujímavými príbehmi a známimi postavami. U nás sa stal legendou preto, lebo mnohí sme si bez neho nevedeli predstaviť […]

One Piece

+

One Piece/ワンピースワンピース je veľmi populárna manga a anime s nekonečným príbehom. Autorom mangy je Eičiro Oda a najmä v Japonsku je veľmi obľúbená. Príbeh je o 17 ročnom chlapcovi menom Monkey D. Luffy ktorý je blázon do pirátov a tak sa rozhodne byť jeným z nich. Nechce byť iba obyčajným pirátom chce byť ich káľom. Hlavná postava ja […]