Ako asi viete, prevádzkovať web nie je zadarmo. Už vôbec ale nie je zadarmo prevádzkovať web, ktorý Vám ponúka také služby ako práve tento web. Vždy sa snažím ponúknuť Vám čo najkvalitnejší obsah bez kadejakých skrytých klikacích reklám alebo pascí. Tiež sa snažím o to, aby boli služby čo najkvalitnejšie, prehrávanie čo najplynulejšie a aby Vám bol web vždy dostupný.

Neviem, ako dlho dokážeme ponúkať všetok súčasný obsah zadarmo. Je to skôr súčasnou výsadou ako samozrejmosťou. Ak teda máte možnosť podporiť chod stránky finančne, budeme Vám veľmi vďační. Ak nie, tak si vážime aj vaše občasné kliknutie na reklamu umiestnenú na tomto webe.

Ak máte záujem o inzerciu, web Vám vie ponúknuť priestor! Priemerne 2 000 000 zobrazení vašej reklamy každý mesiac. Bližšie informácie na kontaktnej adrese info@info.sk

Mesačná prevádzka nii.sk

57% vyzbierané

Kedže sme prišli o príjmi z reklám, nii.sk už nemá z čoho fungovať. 7 rokov sme sa snažili budovať dobré miesto pre každého fanúšika. Teraz, v roku 2018, je nás 40 000 každý mesiac a verím, že spoločne to dokážeme. Každý, kto prispeje aspoň minimálnou čiastkou, sa stane ,,symbolickým vlastníkom webu nii.sk” a jeho prezývka bude uvedená v ,,zozname vlastníkov a podporovateľov”, kde bude mať svoj krátky profil. Ak sa nám nepodarí vyzbierať suma na mesačný chod, tak nii.sk 26.3 definitívne skončí. Ak sa nám ale podarí prežiť, máme pre Vás prichystaných množstvo nových funkcií a nového obsahu. Je to na Vás! Príspevok je zabezpečný, všetko je anonymné, platí sa PayPalom (platby urobené kartou, 25 platieb vraciame, ťažkosti s platobnou bránou. Ďakujeme Vám za ochotu pomôcť.) a vaše informácie sú bezpečne šifrované. Všetko prebieha priamo na webe (PayPal samozrejme prepája)(*Ak sa nám nepodarí vyzbierať na prevádzku, všetky prostriedky sa Vám vrátia späť na účet, ktorým ste platili).

Osobné informácie

Celkovo darovať: 1.00€