Steins Gate

+

Steins Gate / シュタインズ・ゲート je tajomné psycho anime z roku 2011, ktoré sa točí okolo toku času, tajomnej organizácie, zložitých logických zvratov a podobných vecí. Toto anime vzniklo na základe vizuálnej novely, teda hry, pre konzolu Xbox360. Je to jedno zo svetovo najlepšie hodnotených anime.

Spongebob

+

Spongebob je jednou z najslávnejších postáv amerického kanálu pre deti Nickelodeon TV. Seriál pozostáva z krátkych 20 minútových častí, kde je hlavným hrdinom Spongebob, morská huba. Postava bola vymyslená morským biológom Stephanom Hillenburgom a Spongebobova frančíza sa stala najzárobkovejšou pre celý TV kanál.

Sword Art Online

+

Sword Art Online alebo ソードアート・オンライン je anime so zaujímavým námetom, kde sa prelína virtuálny svet s tým reálnym. Jedno z najobľúbenejších anime posledných rokov.

Simpsonovci

+

Je treba tento seriál vôbec predstavovať? Simpsonovci alebo žltá americká rodina, ktorá mnoho ľudí baví už od roku 1989. Najdlhšie permanentne vysielaná americká TV show. Osobne tento seriál nemám až tak rád, ale uznávam, že dokáže byť veľmi zábavný. Všetkých 27 sérií, ktoré doteraz vyšli v českom dabingu.

Scooby Doo

+

Táto už dnes celkom legendárna parta je produktom štúdia Hanna-Barbera ešte z roku 1969. Produkuje sa až do dnešných dní a svoju obľubu si teda u divákov drží už skutočne dlho. Partia študentov, ktorí riešia rôzne záhady je dnes už kultovou vecou. Postupne si doplňíme čo najviac zo Scooby Doo sveta, zatiaľ tu máte seriál […]

Shingeki no Kyojin

+

Pre mňa jedno z najlepších anime. Odohráva sa v postapokalyptickej dobe, kde sa posledné ľudské mestá bránia proti ,,božiemu trestu”, titanom, ktorý ich požierajú. Anime má neskutočný drive a celkovo je parádne, možno pre niekoho trochu drsné a brutálne, ale určite stojí za to.

Star Wars Rebels

+

Star Wars Rebels je seriál z roku 2014, ktorého dej sa odohráva medzi epizódou III a IV. Je cielený viac na mladšie publikum, ale kto má rád Star Wars svet, tak sa mu to bude páčiť.