Spongebob v českom dabingu

+

Spongebob je jednou z najslávnejších postáv amerického kanálu pre deti Nickelodeon TV. Seriál pozostáva z krátkych 20 minútových častí, kde je hlavným hrdinom Spongebob, morská huba. Postava bola vymyslená morským biológom Stephanom Hillenburgom a Spongebobova frančíza sa stala najzárobkovejšou pre celý TV kanál.

Simpsonovci v českom dabingu

+

Je treba tento seriál vôbec predstavovať? Simpsonovci alebo žltá americká rodina, ktorá mnoho ľudí baví už od roku 1989. Najdlhšie permanentne vysielaná americká TV show. Osobne tento seriál nemám až tak rád, ale uznávam, že dokáže byť veľmi zábavný. Všetkých 27 sérií, ktoré doteraz vyšli v českom dabingu.

Scooby Doo v českom dabingu

+

Táto už dnes celkom legendárna parta je produktom štúdia Hanna-Barbera ešte z roku 1969. Produkuje sa až do dnešných dní a svoju obľubu si teda u divákov drží už skutočne dlho. Partia študentov, ktorí riešia rôzne záhady je dnes už kultovou vecou. Postupne si doplňíme čo najviac zo Scooby Doo sveta, zatiaľ tu máte seriál […]

Shingeki no Kyojin so slovenskými titulkami

+

Pre mňa jedno z najlepších anime. Odohráva sa v postapokalyptickej dobe, kde sa posledné ľudské mestá bránia proti ,,božiemu trestu”, titanom, ktorý ich požierajú. Anime má neskutočný drive a celkovo je parádne, možno pre niekoho trochu drsné a brutálne, ale určite stojí za to.

Špiónky v českom dabingu

+

Podarený kanadsko-francúzsko-americký anime seriál o troch stredoškoláčkach so zaujímavým tajným životom. Všetky diely v českom dabingu. Seriál bol prvýkrát vysielaný v roku 2001. Jedna časť ma v priemere 22 minút. Český dabing zabezpečili spoločnosti FOX TV v respektíve neskôr Jetix.