11 dôvodov, prečo ťa byť Disney fanúšikom spravilo lepším človekom

+

Animovaný svet dokáže toľko naučiť. Dokonca nás už toľko naučil od detských čias vysedávania ráno pred telkou až po súčasné kino zážitky. Pozrieme sa na jedenásť ukážok a príkladov, ako nás disney filmy niečo dôležité v živote naučili alebo sa nám to snažili aspoň ukázať. 11 dôvodov, prečo ťa byť Disney fanúšikom spravilo lepším človekom.

Všetky plagáty Disney animovaných filmov v rade

Disney Posters
+

Je pekné mať pri sebe všetkých 54 plagátov celovečerných animovaných filmov od najznámejšieho štúdia súčastnosti. Ktorý film je vaším najobľúbenejším? Plagáty sú zoradené podľa rokov, v rozmedzí od roku 1938, teda prvej Snehulienky až po súčasnosť. Akú dlhú cestu si už štúdiá prešli. tento článok je súbor všetkých plagátov vo vysokej kvalite, vlastne najlepšej aká sa […]

Ľadové kráľovstvo hneď medzi klasiku!

+

Vitajte pri recenzii nového Disneyho celovečerného animovaného prvotriedného a premakaného filmu. Frozen načiera do studnice klasiky, príbehu princezien a princov, ale pozor, vôbec nie je stereotypným a prvopohľadným. Práve naopak, prekvapí vás, pretože film je iný, svieži. Láme veľa vašich predpokladov a určite sa neskončí tak, ako čakáte.